Скачать новые шаблоны для Joomla 3.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ Εισαγωγικών Εξετάσεων Ανώτερων Σχολών Χορού 2017 – 2018-ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΩΤΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΧΟΡΟΥ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ Εισαγωγικών Εξετάσεων Ανώτερων Σχολών Χορού 2017 – 2018

Ταχ. Διεύθυνση: Ρεθύμνου 1
Ταχ. Κώδικας: 10186 ΑΘΗΝΑ
Τηλέφωνο: 210 8201758 - 774

Ανακοινώνεται ότι οι Εισαγωγικές Εξετάσεις των υποψηφίων σπουδαστών των
Ανώτερων Σχολών Χορού (Τμήματα Καθηγητών Χορού και Χορευτών) σχολικού έτους
2017–18, θα διενεργηθούν σύμφωνα με την υπ’ αριθ. ΥΠΠΟΑ/ΓΔΣΠ/ΔΚΕ/ΤΕΘΧ/
320808/7683/3133/1249/9-8-2017 (ΦΕΚ 2858/Β/2017, ΑΔΑ: ΩΟΑΑ4653Π4-Χ6Σ)
προκήρυξη, στην αίθουσα χορού του Ωδείου Αθηνών (οδός Βασ. Γεωργίου Β’ 17 – 19 &
Ρηγίλλης, Αθήνα), ως ακολούθως:
Α΄ Τμήμα Καθηγητών Χορού

Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Αγγελάκη Ροδάνθη έως και Ανδρεοπούλου Αλίκη
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Ανδριανοπούλου Αγγελική έως και Ατματζίδη - Οικονομίδη Ηρώ
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Βαγενά Ναταλία - Βασιλική έως και Βέρρου Κωνσταντίνα - Μαρία
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Βλάικου Ιφιγένεια έως και Γεωργάκη Σουλτάνα
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Γεωργακίλα Μαρίνα έως και Γουνατίδου Μαρία
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Γούσγουλα Ελένη έως και Δημητρίου Ηρώ – Βαρβάρα
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Δημοπούλου Χρυσούλα έως και Εξερτζή Αντωνία
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Ευθυμίου Μαργαρίτα έως και Ίτσιου Βασιλική
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Ιωάννου Αλίκη έως και Καμνορότση Γεωργία
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Κάμπουρα Βασιλική έως και Κάτσικα Βιργινία
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η :Από Κατσιμίχα Ιωάννα - Μαρία έως και Κουδούνας Ανάργυρος
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η :Από Κούκου Χαριτίνη έως και Κουτσουράκη Μαρία - Ανθούλα
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Κουτσουρλή Θεόνη έως και Κώστα Μαρτίνα
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Λάβδα - Κλίνια Μαρκέλλα έως και Λίτου Ελευθερία
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Λουντζή Αγγελική έως και Μαντά Αλεξάνδρα
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Μαντζουράτου Βασιλική έως και Μερτζανίδης Γεώργιος
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Μεσσήνη Ιουλία έως και Μουστάκα Ελένη
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Μπαΐλας Μιχαήλ έως και Μπολάκη Βασιλεία - Άννα
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Μπονάνου Κωνσταντίνα έως και Νικολάου Φωτεινή
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Νικολάου Χριστίνα έως και Ξιφαρά Ελένη
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Ξύδη Χριστίνα - Σοφία έως και Πανοπούλου Αναστασία
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Πανούτσου Ιωάννα - Νικολία έως και Παπαευθυμίου Δήμητρα
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Παπαθανάση Σταματία έως και Παρασυράκη Μαρία
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Παρθένη Μαρία έως και Πετρουλάκη Ιάσμη
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Πέττα Αλεξάνδρα έως και Ραγκούσης Αθανάσιος
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Ρακοπούλου Γαβριέλα - Δήμητρα έως και Σαββοπούλου Γεωργία
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Σαββουλίδου Παναιλα έως και Σιάκουλη Μαρία - Αλκιθέα
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Σιμεόνοβα Νικολέτα έως και Σταυροπούλου Ζωή - Μελίνα
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Στεργιούλα Βασιλική έως και Τζάνα Στρατονίκη
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η : Από Τζανίμη Ιωάννα έως και Τσελέντη Παναγιώτα
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Τσερκεζίδου Ειρήνη έως και Τσοτουλίδης Αντώνιος
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
ΟΜΑΔΑ 2
η: Από Τσούμα Συμεώνη - Γεωργία έως και Χαλκιά Μαρία - Κυριακή
09:15 Κλασικό Μπαλέτο
12:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΑΔΑ 1
η : Από Χατζάκη – Καζαντζίδη Μαρία έως και Ψωμά Άλκηστις - Σταματία
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
10:45 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός
Β΄ ΤΜΗΜΑ ΧΟΡΕΥΤΩΝ

Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2017
Όλοι οι υποψήφιοι του Τμήματος Χορευτών
08:00 Κλασικό Μπαλέτο
09:15 Σύγχρονος Χορός και Αυτοσχεδιασμός

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ
1. Το κτήριο του Ωδείου Αθηνών (Βασ. Γεωργίου Β΄ 17-19 και Ρηγίλλης, Αθήνα),
βρίσκεται πλησίον του σταθμού του Μετρό Ευαγγελισμός, καθώς και των λεωφόρων Βασ.
Σοφίας και Βασ. Κωνσταντίνου.
2. Οι εξεταζόμενοι κατά τη διάρκεια των εξετάσεων θα φέρουν την εξής ενδυμασία:
Κορίτσια
α. Για το μάθημα Κλασικό Μπαλέτο
Μαύρο κορμάκι Lycra (leotard) με μανίκι τρουακάρ στρογγυλή λαιμόκοψη και
καλσόν χρώματος σομόν ή ροζ
β. Για το μάθημα Σύγχρονος Χορός
Μαύρο κορμάκι Lycra (leotard) με μανίκι τρουακάρ στρογγυλή λαιμόκοψη και
μαύρο Collant, μέχρι τον αστράγαλο
Αγόρια
Λευκό Τ-shirt και μαύρο Collant μέχρι τον αστράγαλο και για τα δύο μαθήματα
3. Οι υποψήφιοι πρέπει να παρευρίσκονται στο χώρο των εξετάσεων τουλάχιστον
30΄ νωρίτερα από την έναρξη αυτών. Σε αντίθετη περίπτωση, δεν θα έχουν
δυνατότητα συμμετοχής.
4. Οι γραπτές εξετάσεις του μαθήματος «Έκθεση Ιδεών» για τους επιτυχόντες στα
πρακτικά μαθήματα της Α΄ φάσης (Κλασικό Μπαλέτο και Σύγχρονο Χορό) του Τμήματος
Καθηγητών Χορού, θα δοθούν στις 17 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 09:00 στο Εθνικό
Ιστορικό Μουσείο – Μέγαρο Παλαιάς Βουλής (Σταδίου 13, Αθήνα)
5. Οι υποψήφιοι, κατά την έναρξη και διάρκεια των εξετάσεων, πρέπει να έχουν
απαραιτήτως μαζί τους αστυνομική ταυτότητα ή άλλο επίσημο έγγραφο αποδεικτικό της
ταυτότητάς τους.


«Παροχή πληροφοριών για τις Ανώτερες Σχολές Χορού»

Σας πληροφορούμε ότι οι Ανώτερες Σχολές Χορού είναι οι εξής: 

1. Η Κρατική Σχολή Ορχηστικής Τέχνης (Κ.Σ.Ο.Τ.) που λειτουργεί σύμφωνα με το Π. Δ/γμα 598/85 «Κατάταξη της Κρατικής Σχολής Ορχηστικής Τέχνης (Κ.Σ.Ο.Τ.), στην Ανώτερη Βαθμίδα καλλιτεχνικής εκπαίδευσης, οργάνωση και λειτουργία αυτής» (ΦΕΚ 212/Α/85). Πληροφορίες για τις προϋποθέσεις εισαγωγής και λειτουργίας της Σχολής παρέχονται από τη Γραμματεία της. 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΡΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ (Ν.Π.Δ.Δ.) 
Κρατική Σχολή Ορχηστικής Τέχνης (Κ.Σ.Ο.Τ.) 
Ομήρου 55 – 106 72 Αθήνα,  Τηλ. 210 3612263,  www.ksot.gr 
Π. Δ/γμα 598/1985 (ΦΕΚ 212/Α/85)

2. Ιδιωτικές, που λειτουργούν σύμφωνα με το Ν. 1158/81 «Περί Οργανώσεως και Διοικήσεως Σχολών Ανωτέρας Καλλιτεχνικής Εκπαιδεύσεως κλπ» (ΦΕΚ 127/Α/81) και το Π. Δ/γμα 372/83 «Κανονισμός οργάνωσης και λειτουργίας Ανωτέρων Σχολών Χορού» (ΦΕΚ 131/Α/83) και περιλαμβάνουν τμήματα Καθηγητών Χορού και Χορευτών χωρίς άλλη εξειδίκευση. 

α) Για την εγγραφή στο Α΄ έτος των Ανώτερων Ιδιωτικών Σχολών Χορού (τμήμα Καθηγητών Χορού), απαιτείται απολυτήριο Λυκείου, υποβολή αίτησης, στο Υπουργείο Πολιτισμού & Αθλητισμού, Πρωτόκολλο (Μπουμπουλίνας 20-22, 101 86 Αθήνα) δια ζώσης ή με συστημένη επιστολή ή με ηλεκτρονική υποβολή στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. μέχρι 15 Ιουλίου και συμμετοχή σε εισαγωγικές εξετάσεις οι οποίες διενεργούνται κάθε Σεπτέμβριο, από Επιτροπή, που ορίζεται από το Υπουργείο Πολιτισμού μετά την έκδοση της προκήρυξης των ανωτέρω εξετάσεων. 

β) Κατά το ίδιο χρονικό διάστημα και με την αυτή διαδικασία διεξάγονται από την ίδια επιτροπή και οι εισαγωγικές εξετάσεις των υποψηφίων για το τμήμα Χορευτών, με την προϋπόθεση ότι είναι κάτοχοι τουλάχιστον απολυτηρίου τριτάξιου Γυμνασίου και έχουν συμπληρώσει το 15ο έτος της ηλικίας τους έως και τις 31 Αυγούστου.


γ) Η φοίτηση στις εν λόγω Σχολές είναι τριετής, καθημερινή, υποχρεωτική, τα δε δίδακτρα καθορίζονται από τις ίδιες τις Σχολές ελεύθερα. 

δ) Τα μαθήματα στα οποία εξετάζονται στις εισαγωγικές εξετάσεις οι υποψήφιοι είναι: «Κλασικό Μπαλέτο», «Σύγχρονος Χορός», «Αυτοσχεδιασμός» και για τα δύο Τμήματα (και επιπλέον «Έκθεση Ιδεών» μόνο για το Τμήμα Καθηγητών Χορού). 
Η ύλη των εισαγωγικών εξετάσεων περιλαμβάνεται στο παράρτημα 1, του άρθρου 24, του Π. Δ/τος 372/83. 


ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΩΤΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΧΟΡΟΥ

Α. ΑΤΤΙΚΗ


  1. «Νίκη Κονταξάκη» - Νικολέττας Μπακάλη
    Ιαλέμου 24 – 111 42 Αθήνα,  τηλ.: 210 2932894, Fax: 210 2921744 
    Απόφαση ΥΠΠΟ αριθμ. 63973/5.8.2005 (ΦΕΚ 1149/Β/17.8.2005)
  2. Σόνιας Μοριάνοβα – Λίλης Τράστα Ο.Ε.
    Τατοϊου 64 και Σαρανταπόρου 2 – 145 61 Κηφισιά,  τηλ. 210 8079184 
    Απόφαση ΥΠΠΟ αριθμ. 12108/8.9.89 (ΦΕΚ 727/Β/89)
  3. «Άννα Πέτροβα» - Μάρως Μαρμαρινού 
    Προμηθέως 19-21 – 112 54 Αθήνα,  τηλ.  210-2234921 
    Απόφαση ΥΠΠΕ αριθμ. 42957/2430/3.10.84 (ΦΕΚ 809/Β/84) 
    Μεταστέγαση αριθμ. 16470/1004/31.7.85

Μεταβίβαση: Βεβαίωση Περιφέρειας Αττικής, Δ/νση Αθλητισμού Πολιτισμού, αριθμ. 168405/2.9.2015 (ΑΔΑ: ΩΠ227Λ7-Ε3Π)

  1. «Ραλλού Μάνου» της εταιρ. «Μωραγέμου και Σία Ο.Ε.»
    Ιωάννου Μεταξά 4 – 173 43 Άγιος Δημήτριος,  τηλ.: 210 7620024 
    Αποφάσεις ΥΠΠΟ αριθμ. 50039/7.1.94 (ΦΕΚ 58/Β/28.1.94) και 
    27985/11.9.2001 (ΦΕΚ 1252/Β/27.09.01), Βεβαίωση Περιφέρειας 
    Αττικής αριθμ. 27959/10.2.2014 (ΑΔΑ: ΒΙΡΜ7Λ7-1ΧΥ)    
  2. Εθνικής Λυρικής Σκηνής
    Αρχιμήδους 16, 177 78  Ταύρος,  τηλ. 210 3615121 & 210 3608830 (εσωτ. 117)

Απόφαση ΥΠΠΟ αριθμ. 25873/8.9.2004 (ΦΕΚ 1442/Β/21.9.2004) 
Απόφαση ΥΠΠΟ αριθμ. 27885/29.7.2005 (ΦΕΚ 1143/Β/17.8.2005) 
Απόφαση ΥΠΠΟ αριθμ. 46806/389/30.7.2008 (ΦΕΚ 1605/Β/11.8.2008) 
Απόφαση ΥΠΠΟΤ αριθμ. 65782/488/22.12.2010 (ΦΕΚ 2154/Β/31.12.2010) και διόρθωση σφάλματος (ΦΕΚ 134 / Β/ 9.2.2011)

  1. Βασιλικής Μαρούλη
    Ήρας 12, 141 21 Νέο Ηράκλειο, τηλ. 210 2827075 
    Βεβαίωση Περιφέρειας Αττικής,  Δ/νση Αθλητισμού και Πολιτισμού, αριθμ. 111867/11.10.2012 (ΑΔΑ: Β43Λ7Λ7-ΤΛΔ)
  2. «Ακτίνα» της εταιρ. «Λόγω Χορού»
    Καλλιρρόης 10, 11743  Αθήνα, τηλ. 210 9200885 
    Βεβαίωση Περιφέρειας Αττικής,  Δ/νση Αθλητισμού Πολιτισμού, αριθμ. 185556/26.9.2013 (ΑΔΑ: ΒΛ9Α7Λ7-ΑΤΨ)
  3. Μαρίας Χατζημιχάλη - Χαρλαύτη
    Κυνουρίας 8, 165 61 Γλυφάδα, τηλ. 210 9616219 
    Βεβαίωση της Περιφέρειας Αττικής, Δ/νση Αθλητισμού και Πολιτισμού, αριθμ. 186100/30.9.2014 (ΑΔΑ: ΩΥΜΕ7Λ7-ΣΗΚ)
  4. Αλέξανδρου Χατζιάρα –Attilas Akila Silvester,  της εταιρείας Εκπαιδευτικές Καλλιτεχνικές και εμπορικές συναφείς δραστηριότητες  - VAGANOVA  Α.Ε. 
    Νοταρά 56, 185 35 Πειραιάς,   τηλ. 210 4531608 
    Βεβαίωση της Περιφέρειας Αττικής,  Δ/νση Αθλητισμού και Πολιτισμού, Τμήμα Αθλητισμού & Πολιτισμού  ΠΕ Πειραιώς & νήσων, αριθμ. 195242/14/7.10.2014 (ΑΔΑ: ΩΓΓ57Λ7-ΘΨΝ) 
  5. Χάρη Μανταφούνη της εταιρ. «Χοροχρόνος» 
    Ορφέως 76 – 118 55 Αθήνα, τηλ. 210 3460899
    Βεβαίωση Περιφέρειας Αττικής, Δ/νση Αθλητισμού και Πολιτισμού, αριθμ. 202485/23.10.2015  (ΑΔΑ: 6ΡΦΠ7Λ7-Ν07)

 

Β. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 

1. Ανδρομάχης Καφαντάρη 
Αθ. Διάκου 8 και Εδμόνδου Ροστάν – 546 41 Θεσ/νίκη,  τηλ. 2310 831366 
Αποφάσεις ΥΠΠΟ αριθμ. 34110/31.7.89 (ΦΕΚ 572/Β/89) 
αριθμ. 32102/3.7.2000 (ΦΕΚ 969/Β/2000) και 
αριθμ. 63820/24.2.2004 (ΦΕΚ 474/Β/2004)

  1. «Δημοτικής Κοινωφελούς Επιχείρησης Τεχνών και Άθλησης (Κ.Ε.Τ.Α.) Δήμου Θεσσαλονίκης, Νομού Θεσσαλονίκης»
    Κωνσταντινουπόλεως 176, 542 49  Θεσ/νίκη,  τηλ. 2310 308282 & 2310 822200 
    Απόφαση ΥΠΠΟ αριθμ. 12034/28.7.92 (ΦΕΚ 487/Β/92) 
    Απόφαση ΥΠΠΟΤ αριθμ. 24417/126/30.7.2010 (ΦΕΚ 1284/Β/2010) 

    3. Ευμορφίας - Φυλλίδας Μάντζιαρη 
    Λεωφόρος Θεσσαλονίκης 1Α, Περαία, Δήμου Θέρμης Θεσσαλονίκης,  τηλ. 23920 76060 
    Βεβαίωση Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας,  Δ/νση Ανάπτυξης Π.Ε. Θεσσαλονίκης, αριθμ. 4031/5.6.2012 (ΑΔΑ: Β4Λ97ΛΛ-ΔΧΟ)

 

Γ. ΛΑΡΙΣΑ

«Δημοτικής  Επιχείρησης Τουρισμού – Πολιτισμού Λάρισας» (Δ.ΕΤ.ΠΟ.Λ.)
Γεωργιάδου 53 – 414 47 Λάρισα,   τηλ. 2410 256 464 
Απόφαση ΥΠΠΟ αριθμ. 32152/28.6.96 (ΦΕΚ 562/Β/96) 

Δ. ΠΑΤΡΑ

Τατιάνας Λοβέρδου  «Κέντρο Χορού και Τεχνών» 
Όθωνος – Αμαλίας και Καρόλου 1 - 262 21 Πάτρα,  τηλ. 2610 272668 
Βεβαίωση Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδος, Δ/νση Ανάπτυξης ΠΕ Αχαΐας 
αριθμ. ΔΑ 214886/6670/28.8.2014 (ΑΔΑ: ΩΔΙΩ7Λ6-ΑΓ5)

 

Ε. ΖΑΚΥΝΘΟΣ

Ανδριανής Μαρούλη

Κάλβου 78 και Βαρβιάνη – 291 00  Ζάκυνθος,   τηλ.  26950 25429

Βεβαίωση Περιφέρειας Ιονίων Νήσων,  Δ/νση Ανάπτυξης ΠΕ Ζακύνθου αριθμ. 116/28.8.2015  (ΑΔΑ: 6ΨΙΘ7ΛΕ-ΔΟΦ) 

Αναζήτηση